Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

Gel gururum

YazarMesaj
dilara
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
dilara

Kadın Mesaj Sayısı : 447
Hobi : ders ders
Meslek : öğrenci

Gel gururum Empty
MesajKonu: Gel gururum   Gel gururum Icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 5:31 pm

Diğer gecelerden hiç farkı yok bu gecenin...

Sen gideli her şey o kadar anlamsız ki. Oysa; hala dinlediğim her şarkıda sen varsın, her notasında ise buram buram sevdamız.

Bir saçma gurura feda edilmiş bir yaşam bu yaşadığım. Gülümseyen yüzlere, başı dik insanlara nefretim belki de bu yüzden. Bu yüzden hala "acaba" deyişlerim belki de.

Kalk gururum bugün buradan gidelim
Ne olur ona yenilmeyelim
Hadi dik dur toparlan gidelim

Sen benden uzakta, bense kalabalıklar içinde tek başıma. Gece olsun yalnız kalayım diye tüm uğraşım; yastığıma baş koyuşuma kadar. Sonrasında hemen yanımdasın. Bırakmıyor sevdan beni, bense sarılıyorum yastığıma sıkıca. Elim telefonda, numaralarsa sesini bana ulaştıracak biliyorum. Ama son tuşa dokunamıyor parmaklarım. O lanet gururum engelliyor ve biliyorum ki senin gözlerinde o anda o telefonda. Hissetse diyorum..... Ama Lanet olsun......

Gel gururum
Her zalim böyle değil
Eğileceksen sen gerçek aşka eğil
Gözlerinden kurtul da gidelim

Ne kadar çok isterdim yanımda olmanı. Ya da hiç gitmeseydin. Aldığın nefesin, nefesim olsa, yanaklarımda hissetsem. Yastığım yerine sana sarılsam. Ama olmadı. Yaşayamadım hayallerimi. Hep engelimiz vardı hayata dair. Geleceğe dair şüpheler...! Şimdilerde düşünüyorum da; ya gözlerin benim değildi ya da gözbebeklerinde bana yer yoktu...

Oooff teslim etme beni ona
Son kelime aşktan sana
Artık seni sevmiyorum..!!!????
İşte hala akıp gidiyor bu saçma sapan yaşam, her yeni güne seninle uyanmak için açılıyor gözlerim. "Belki bu gün, Evet bu gün" diyerek açıyorum gözlerimi her yeni güne. Ama "her seçiş, bir vazgeçiş" miş. Yeni yeni öğreniyorum. Her öğrendiğim şey daha çok yakıyor "Can"ımı. "Can"ım yanıyor. Hissediyorsun değil mi?...

Kalbime dönüyorum
Sevdama ağlıyorum
Umurumda değil ki onun
Aşk benim sonum

Seni çok özlüyorum. İnan bu özlem değil beni boğan. Yaşayamadıklarımıza kahrediyorum ben. "Belki"lerle, "Acaba"larla yaşamaya çalışmak yoruyor beni...

Elim telefonda, numaralarsa sesini bana ulaştıracak biliyorum. Ama son tuşa dokunamıyor parmaklarım. O lanet gururum engelliyor ve biliyorum ki senin gözlerinde o anda o telefonda. Hissetse diyorum..... Ama Lanet olsun.....

Kalk gururum bugün buradan gidelim
Ne olur ona yenilmeyelim
Hadi dik dur toparlan gidelim

Gel gururum
Her zalim böyle değil
Eğileceksen sen gerçek aşka eğil
Gözlerinden kurtul da gidelim

Gel gururum
1 sayfadaki 1 sayfası