Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

fadimeden e-posta

3 posters
YazarMesaj
B3GÜM
Admin
B3GÜM

Kadın Mesaj Sayısı : 925
Hobi : hobiye zaman yok
Meslek : yoq

fadimeden e-posta Empty
MesajKonu: fadimeden e-posta   fadimeden e-posta Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:02 pm

FADİME'DEN E-POSTA...
Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursun'la karısı, Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Eşi, Dursun'dan önce gider Florida'ya ve ertesi gün için Dursun'a da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temel'e gider. Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır. Zaten çok üzgün olan Temel'in bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yardım için koşuşturmaya başlar.
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
"Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak... Seni dört gözle bekliyorum..." (Karın)
https://yalanciyarim.yetkinforum.com/index.htm
AVRASYA
Moderatör
Moderatör
AVRASYA

Kadın Mesaj Sayısı : 306
Hobi : cadılık yapmak
Meslek : öğrenci

fadimeden e-posta Empty
MesajKonu: Geri: fadimeden e-posta   fadimeden e-posta Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 12:55 am

hahahahaha çok komik teşekkürler
B3GÜM
Admin
B3GÜM

Kadın Mesaj Sayısı : 925
Hobi : hobiye zaman yok
Meslek : yoq

fadimeden e-posta Empty
MesajKonu: Geri: fadimeden e-posta   fadimeden e-posta Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 11:33 am

rica
https://yalanciyarim.yetkinforum.com/index.htm
Engin
Moderatör
Moderatör
Engin

Erkek Mesaj Sayısı : 247
Hobi : MüziK
Meslek : öğrenci

fadimeden e-posta Empty
MesajKonu: Geri: fadimeden e-posta   fadimeden e-posta Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:31 pm

hahahahahah Çok güzel

fadimeden e-posta
1 sayfadaki 1 sayfası