Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi
 
Kayıt OlAnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 
 

 erkek burçları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
barışaROCK_özgürlük_esqi
Yeni Üye
Yeni Üye
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 30
Hobi : özgür çevik - barış akarsu
Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: erkek burçları   Perş. Ekim 30, 2008 7:14 pm

Sezgilerine güvenir

Kendine olan güveni, ön görüşleriyle karşılaştıkça yükselir. Tıpkı suların yükselmesi gibi. Yükselen bir Balık’la birlikte olmaktan daha müthiş baka bir şey olamaz. Çünkü, kendisiyle birlikte bulunan ne var, ne yok her şeyi de beraberinde yükselir. Zaten sezgisel olarak iç bilgisine güvenen bir Balık Erkeği, suların ne zaman yükseleceğini bilir ve hiç düşünmeden kendini bu yükselişe bırakır. Tabii durum her zaman böyle değildir. Bazı Balık Erkekleri gerçek sezgileriyle, gerçek olmayan hayalleri birbirine karıştırabilirler ve gerçek dışı pırıltıların peşine düşebilirler. Şayet böyle bir tiple birlikteyseniz, vay halinize… Çünkü, Balık tıpkı yükselirken olduğu gibi batarken de etrafındakileri kendiyle birlikte sürükler. Tıpkı bir geminin batışı gibi. Üstelik öylesine romantik ve öylesine duygularınıza hitap eder ki, gemiyi terk edip gitmek aklınızın ucundan bile geçmez.Sırrınızı Ona anlatabilirsiniz


Yeter ki, bir kez aklına koysun ve işin ucundan tutsun. En azından saygıdeğer ve maddi güvenliğini elde etmiş biri olur. Balıklar, Akrepler gibi sır küpü olmasalar bile sırlarından pek kimseye bahsetmezler. Zaman zaman anlattıkları sırların da bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılacağını hiçbir zaman akıllarından geçirmezler. Hatta ona bunu söyleyecek olsanız, sizi anlamayacaktır. Fakat, herkes ona sırrını açabilir. Hem de en gizli sırlarını bile. Çünkü, o bir kez saklanması gerektiği kendisine fısıldanmışsa, ölene kadar bu sırrı gizleyecektir. Üstelik hiçbir sıkıntı duymadan. Suyun çocuğu Balıklar tıpkı su gibi alıcıdır. Ona anlatılan her türlü dert ve sıkıntıyı öylesine canı yürekten dinler ki, neredeyse onunla birlikte üzülür, dert edinir. Bir Balık istese de, istemese de herkesin derdini dinler. Ve insanlar anlatmak için özel olarak onu ararlar.


Bir Balığı elde etmek

Belki siz, onun hayallerini küçümseyip alaya alabilirsiniz. Böyle yapmak yerine hayallerini besleyip gerçekleştirmesine yardımcı olursanız, (Tabii gerçek hayaller) düşünemeyeceğiniz derecede büyük başarılara şahit olabilirsiniz. Bir Balık Erkeği’ne aşıksanız, sakın onu kıskançlık baskılarıyla bunaltmayın. Üstelik o, son derece sosyaldir. Hem kadın, hem de erkek arkadaşlarına eşit derecede ilgi gösterir. Ve siz onun gösterdiği ilgiyle deliye dönebilirsiniz. Sakın yapmayın. Çünkü onun için kadın, erkek ayırımı olmaksızın herkes arkadaşıdır. Şayet ona ihtiyacı olan anlayışı gösterecek olursanız, ödülünüz, muhteşem olacaktır.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ozgurcevik.yetkinforum.net
barışaROCK_özgürlük_esqi
Yeni Üye
Yeni Üye
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 30
Hobi : özgür çevik - barış akarsu
Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: Geri: erkek burçları   Perş. Ekim 30, 2008 7:15 pm

arkadaşlar balık burcu oluyo bu burç
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ozgurcevik.yetkinforum.net
barışaROCK_özgürlük_esqi
Yeni Üye
Yeni Üye
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 30
Hobi : özgür çevik - barış akarsu
Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi : 29/10/08

MesajKonu: Geri: erkek burçları   Perş. Ekim 30, 2008 7:19 pm

KOVA ERKEĞİ

Bu burçta doğan insanlar çok yönlü, akıllı, dikkati çeken, fevkalade tiplerdir. Bu burcun erkeğini kolaylıkla sevmeniz ve beğenmeniz kabildir. Kova Burcu Erkeği fazla cazibelidir ve her kadın onda istediği şeyleri bulduğunu da sanmaktadır. Bu durumda başarıya erişmek için bu erkeğin kafasına, hislerine, zevkine hitap etmeniz gerekecektir.

Kova Burcundan doğan erkek genç yaşta aşık olabilir. Eğer sizi sevmişse o ara fazla düşünmeden evlenebilir. Ancak onun fikirleri de görüşüde günden güne değişecektir. Yani bir süre sonra sizi beğenmeyebilir. Ancak sizde onunla birlikte değişip olgunlaşır ve daha mükemmel olursanız o vakit bu bağlılık devam eder. Yalnız Kova burcunda doğan erkeklerin bu ilk aşkı atlattıkdan sonra kolay kolay sevemediklerini de söyleyelim. Yalnız bu erkek için ilk tecrübe daima önemlidir. Siz de herşeyden önce onun hatıralarına saygı göstermelisiniz.

Bu erkek çok yönlüdür. Onun ilgisini çeken fazla şey vardır. En merak ettiğide insanlardır. Bu yüzden, kadın ve erkek, kimle karşılaşırsa bir süre durup onu incelemek ister. Onun bu ilgisini yanlış anlamamalısınız. Sizinle tanıştığı an hemen ilgilenecektir. Sizinle uzun uzun konuşacak, saçınızdan fikirlerinize kadar herşeyi öğrenmeye çalışacaktır. Bu size ümit vermesin çünkü kısa süre sonra hatta aynı gün başka bir kadınlada aynı şekilde ilgilenecektir. Bu yüzden hayal kırıklılığına uğramamalısınız. Çünkü bu erkek kısa süre ahbaplık ettiği kadını ilginç bulamazsa hemen unutacaktırBAŞAK ERKEĞİ

Bu burçtan doğan erkeği beğeniyorsanız başlangıçta hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü o size istediğiniz gibi iltifat etmeyecek, romantik laflar söylemeyecektir. Sözleri şirindir ve sizi çok eğlendirebilir. Ama bu tip pekde hassas sayılmaz. O tam anlamıyla realist bir erkek sayılır. Siz daima aşk sözleri duymak isteyen, sevgiye hislere çok önem veren bir tipseniz bu erkekle geçinmenizin pek de kolay olmayacağını da belirtelim. Herşeyden önce o kolay kolay sevip bağlanmaz. Sevse bile bu sözleri ifade etmeye lüzum görmez. Hatta kendisinden böyle birşey isteyeceğiniz de aklından geçmez. Bu erkeği evlenmeye razı etmekde güçtür.

HER ERKEĞİN ARKASINDAKİ KADIN

"Her erkeğin arkasında bir kadın vardır," derler. Bu söz özellikle başak burcunda doğan erkekler için doğrudur. Bu tip, kadından yardım bekler. Onu annesi, bir yakını, sevgilisi veya eşi desteklemeli ve yükseltmelidir. Kendinizde bu gücü göremiyorsanız o erkeğe sokulmayın.. Bu erkek her bakımdan yardımınızı isteyecektir. Problemleri olduğu zaman onunla konuşup çare düşünecek, derdi varsa teselli edeceksiniz. En önemlisi de maddi konuda da onu destekleyeceksiniz.

PARALI EŞ

Başak burcundan doğan erkek, varlıklı da olsa, daima çalışsada yinede ayrıca para ister. Onun servete saygısı büyüktür. Dolayısıyla zengin ve varlıklı kadınlar onun ilgisini çekecektir. Eğer siz varlıklıysanız yada iyi para getiren bir işiniz varsa bu erkek sizinle çok ilgilenebilir. Bu erkek aşktan korkar. Bu konuda yenemediği bir çekingenliği vardır. Onunla evlenmek istiyorsanız önce dost olmalısınız. O önce havai olup olmadığınızı anlamaya çalışacaktır. Çünkü havai tiplerden nefret eder. O Aslan burcunda doğan erkeğin aksine o üstüne düşülmesini, daima aşkdan bahsedilmesini istemez.

AİLESİ

Bu arada onun ailesini de incelemelisiniz. Çünkü başak burcunda doğan erkek ailesine düşkündür. Sözünü esirgemeyen bir tiptir. En olmayacak şeyi yüzünüze pat diye söyliyebilir.ASLAN ERKEĞİ

Aslan burcundan doğmuş bir erkeğiseviyorsunuz belki. Doğrusu size hak veririz. Ama onunla evlenmek istiyorsanız iş değişir. Çünkü sevmek, evlenmek için yeterli bir sebep olmayabilir. Hem bu kocaman kediyi yakalamak da kolay iş değildir. Şimdi bu erkek hakkında size fikir vermeye çalışacağız.

Aslan Burcundan doğanların gururlu olduklarını biliyorsunuz. Hele bu burçdan doğan erkeklerde bu gurur daha da fazladır. Onun için bu erkeğin gururunu okşamalısınız. Kendisini övmeniz methetmeniz, yaptıklarında ne kadar isabetli olduğunu tekrarlamanız iyi netice verecektir. Kendisini pek üstün gören bu erkek, bunu beğendiği veya sevdiği kadından da duymak ister. Böylece onu kendinize bağlama ihtimaliniz fazlalaşacaktır. Her aslan erkeği sandığınız gibi fazla konuşan, çok hareketli tiplerden değildir. Böyle sessiz sedasız bir erkeği kendinize bağlamanın kolay olduğunu sanarak onu idareye kalkmayın. Hele tenkide asla yanaşmayın. Çünkü o sessiz sedasız durap tip aslında bu burçdan çıkan en tehlikeli erkektir. Erkek hani o sakin olarak bildiğiniz erkek, kükreyerek hücuma geçer. Belki sesini yükseltmez, belki bağırıp çağırmaz ama sizi en hassas yerinizden yaralayacak sözleri arka arkaya sıralar. Bi daha da yüzünüze bakmaz. Onun için Aslan burcundan doğan erkeklerle ahbaplık ederken sözlerinizi tartmalısınız.

ÖFKE

Bu erkek zaman zaman şu veya bu nedenle öfkelenecektir. O zaman da kendisini yatıştırmanız gerekir. Tatlı sözler söyleyin. Ona sevdiği şeyleri ikram edin. Kime sinirlenmiş ise siz de onunla birlikte o insanı yerlere batırın ! Belki erkek hatalıdır, karşı taraf haklıdır. Ama mantığın ve adil davranmanın sırası değildir. Eğer bu erkeği elde etmek, onu kendinize bağlamak istiyorsanız ona uyacaksınız. Ama mantığı aşk tercih eden bir tipseniz o vakit hemen uzaklaşmanız çok daha yerinde olur. Aslan burcunda doğan erkeğin öfkesi yakıcıdır ama pek süreli değildir. Ama Koç burcunda doğanlar gibi hiddetinin çabucak geçeceğini de sanmayın. Onun iyi eğlenmesini sağlayarak sakinleşmesini bekleyin.

CÖMERT VE OLAĞANÜSTÜ ERKEK

Aslan burcundan doğan erkek, doğum anında sert bir yıldız etkisi almamışsa çok cömerttir. Onun gibi olağanüstü bir kavalye bulamayacağınızıda belirtelim. Bu erkek sizi sık sık lüks yerlere davet edecek ve istediğiniz kadar da gezdirecektir. Eğer siz onun parasını boşa harcadığını, böyle yerlerde fazla masraf etmemesi gerektiğini düşünüyorsanız yine yol yakınken ayrılmanızı tavsiye edeceğiz.

ROMANTİK AŞIK

Bu erkek bu arada fevkalade bir aktör olduğunu da ispat edecektir. Rol yapmaya meraklı adam, seçeceği fevkalade bir kişiliğe bürünecektir. Sizi beğendiği doğrudur, çünkü bu erkek, beğenmediği kadınla değil gezmek ahbaplık etmeye bile lüzum görmez. Ama seviyormudur acaba ? Yoksa küçük bir çocuk gibi oyun mu oynamakdadır ?

Bu burcun erkeği merttir ve kalleşlikden hoşlanmaz. Kendisini üstün gören bu adam sizi üzeceğini düşünmeden bu tip bir oyuna kalkabilir. Ama o insafsız da değildir. O hareketleriyle sizi memnun ettiğini sanmaktadır.


YAY ERKEĞİ

Yay burcunun çok yönlü erkeğini pek çok kadının cazip bulduğu doğrudur. Yay burcundan doğan erkek, neşeli, hareketli, cana yakın, hayatı seven bir tiptir. O merakı yüzünden pek çok konuya ilgi duyar ve dolayısıyla da geniş bilgisi vardır. Hangi konuyu açarsanız söyliyecek bir kaç laf bulunur. Ayrıca sözleri çok eğlenceli ve ilginçtir. O aklına koyduğu zaman karşısındakini oyalamasını da iyi bilir. Ama kendisi çift karakterli bir burçtandır. Bu da onun birçok yöne birden gitmeyi istemesine, yeniliklerden hoşlanmasına, çabuk bıkıp sıkılmasına neden olur.

Aslında o çapkındır ama aynı zamanda kadınlarla dostluk etmesini de sever. Onun için pek çok kadın arkadaşı vardır. Siz kıskanç bir tipseniz bu erkeğe yaklaşmayın. Çünkü o sizi sevsede dostlarından vazgeçmez, hele öyle kısıtlanmaya hiç gelmez.

Bu erkek, size türlü şeyler anlatacak, oyalanmanızı, eğlenmenizi sağlayacaktır. Onun sözlerini büyük bir dikkat ve ilgiyle dinlemelisiniz. Ama başınızı sallamakla ve "Evet" yahut "Hayır" gibi sözlerle başarıya erişeceğinizi sanırsanız yanılırsınız. O sizin fikirlerinizi de öğrenmek, merakını tatmin etmek isteyecektir.

Bu oldukça havai erkek güzellikden hoşlanır. Sizde güzelliğinizle veya yeni biri olduğunuz için onun dikkatini çekmişinizdir. Ama güzellikden daha önemlisi cazibedir. Onun için cazibeli kadın, başka erkeklerin peşinde koştukları şık, havalı, hareketli, zarif kadındır. İşte böyle biri olmaya gayret edeceksiniz. Kendinizden çok eminmiş gibi davranmalısınız.

EĞLENCE

Bu erkek, kolaylıkla çalıştığı gibi eğlenceyede çok düşkündür. Sizi türlü lokantalara, gece klüplerine, maçlara, yarışlara götürecek, yürüyüş yapmanızı, kürek çekmenizi, yelkenliye binmenizi teklif edecektir. Enerjisi fazla olan bu tip sporuda eğlence sayar. Yelkencilik, binicilik, golf vs. gibi şeylerden büyük zevk alırlar.

Yay burcunda doğanlardan çoğunun talih oyunlarında şansları açıktır. Eğer doğum anında kötü yıldız etkisi yoksa onlar her oyunda kazanırlar. Sevdiğiniz erkek sizi at yarışlarına götürür ve her yarışta para kazanır yahut kaybederse hiç kılınızı kıpırdatmayın. Onun kısıtlanmaya gelmediğini artık öğrenmiş olmanız gerekir. Bu erkek kumarda oynayabilir.

AİLE

Bu burçta doğan erkek bağımsızlığına düşkündür. Onun içinde genç yaşta ailesinin yanından ayrılarak yalnız oturmayı tercih edebilir. Ailesinin aleyhinde bulunursanız size kızıp çatabilir. Bu neşeli, nazik, tatlı konuşan erkek kızdı mı birden sesini yükseltiverir. Siz daima sakin olmalı ve onun sevdiklerini çekiştirmemelisiniz. Ateş gurubundan olan burçlarda doğan erkeklerde bu duruma sık sık rastlanır. Bu erkek sizi sevdiğini birdenbire söyliyebilir. Üstünüze çok düşer. Sizi memnun etmek için pek çok şey yapabilir.

AŞK

Sizin eşsiz bir kadın olduğunuzu kabul edelim. Daha doğrusu bu erkeğin eşsiz bulduğu kadın olabilirsiniz. O cazibenize kapılarak size aşık olabilir. Bu adam hayatı sevdiği, eğlenceye yeniliklere düşkün olduğun için size de büyük bir ilgi duymuştur. Ama acaba sahiden aşık mıdır ? Onun ki şiddetli bir arzuda olabilir. Zira bu burç insanı elde edemediği şeyleri çok arzular.

DOSTLUK

Bu talihli, kolaylıkla başarıya erişebilecek ve çok bakımlardan hoş erkek herşeyden önce sizin arkadaşınız olmalıdır. Dertlerini, düşüncelerini, problem ve hayallerini size anlatmalıdır. Hem hareketlerinide kısıtlamayın.

[/url]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ozgurcevik.yetkinforum.net
B3GÜM
Admin
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 925
Yaş : 27
Nerden : aKSaRaY
Hobi : hobiye zaman yok
Meslek : yoq
Kayıt tarihi : 30/05/08

MesajKonu: Geri: erkek burçları   Perş. Kas. 06, 2008 3:19 pm

TŞKKRLR TAKLIM
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://yalanciyarim.yetkinforum.com/index.htm
Engin
Moderatör
Moderatör
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 247
Yaş : 25
Nerden : KoCaELi...
Hobi : MüziK
Meslek : öğrenci
Kayıt tarihi : 16/11/08

MesajKonu: Geri: erkek burçları   C.tesi Şub. 07, 2009 8:46 pm

GüZeL yazmışsın saol......
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
erkek burçları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burçların Nitelikleri
» Bildiğimiz rockçıların isimlerini yazalım............
» TRaBZoNSPoR MaRŞLaRı
» SAÇ KESİMİ??
» Lefkoşa Ortam - Dj Soner

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Yalancı Yarim Dizisi Fan Sitesi :: Kişisel Bölge :: Erkekler Kahvesi-
Buraya geçin: